Як обрати шуруповерт?

Як обрати шуруповерт?

20.02.2024, 00:00

Шуруповерт - дуже корисний в господарстві інструмент. Тому, він просто необхідний. А як правильно обрати інструмент, який буде довго служити, читайте нижче  

 

1 порада. Оберіть тип інструмента. Професійний або побутовий. Перший, зазвичай, коштує дорожче та має більш високі параметри.

 

2 порада. Швидкість обертання. Тут вам потрібно оцінити з якою метою ви будете використовувати інструмент. На швидкості 350-500 обертів за хвилину закручуються шурупи, а не менше 1200-1300 обертів за хвилину виконується свердління.

 

3 порада. Крутний момент. Найбільш універсальним шуруповертом є той, який має високий крутний момент. Для закручування тугих саморізів і свердління м'яких матеріалів, наприклад, дерева, потрібен інструмент з обертовим моментом від 5-15 Н•м. Для побутового використання цього буде цілком достатньо.

 

4 порада. Акумулятор шуруповерта. У побутових приладах зазвичай використовуються нікель-кадмієві акумулятори, рідше - нікель-метал-гидридні. Якщо у вашому шуруповерті стоятиме такий акумулятор, то його потрібно заряджати, тільки тоді, коли він повністю розрядиться, інакше його ємність буде зменшуватись.

 

5 порада. Форма і розташування рукоятки. Придлад повинен зручно лежати у вас в руці. Надіємось, це вам допоможе у виборі хорошого інструменту. А замовити його, ви можете тут: http://rovo.org.ua/shurupoverti/


Виберіть склад
Категорії